booked.net
 
 

 


Mehmetçik Kûtulamâre kodrosuna dev isim

Mehmetçik Kûtulamâre kodrosuna dev isim TRT 1"de yayınlanan ve bu sezonun en iddialı yapımlarından biri olarak gösterilen Mehmetçik Kûtulamâre dizisi kadrosuna ünlü oyuncu İsmail Hacıoğlu da dahil oldu.

TRT 1"de yayınlanan ve bu sezonun en iddialı yapımlarından biri olarak gösterilen Mehmetçik Kûtulamâre dizisi kadrosuna ünlü oyuncu İsmail Hacıoğlu da dahil oldu.
Yapımcılığını ve senaristliğini Mehmet Bozdağ"ın üstlendiği Mehmetçik Kûtulamâre Dizisi güçlü oyuncu kadrosu ve dev prodüksiyonuyla dikkat çekiyor. Kaan Taşaner, İsmail Ege Şaşmaz, İlker Aksum, Serdar Gökhan, Gamze Özçelik ve Özgü Kaya"nın rol aldığı Mehmetçik Kûtulamâre dizisine bu hafta yayınlanacak 6. Bölümünden itibaren İsmail Hacıoğlu"da katıldı.
Son olarak “Kayıtdışı” dizisi ve Astsubay Süleyman Dilbirliği"ni oynadığı “Ayla” filmindeki performanslarıyla takdir toplayan ve uluslararası alanda da gündeme gelen İsmail Hacıoğlu"nun, Mehmetçik Kûtulamâre dizisinde Osmancık Taburu"nun neferlerinden birini oynayacağı öğrenildi.

DİZİ HAKKINDA
Dizide, Süleyman Askeri"nin komuta ettiği Osmancık Taburu"nun zorlu Irak coğrafyasında İngilizlere karşı verdikleri destansı mücadeleleri ve kahramanlıkları ile birlikte Kûtulamâre"de, İngilizlerin tarihte yaşadığı en büyük mağlubiyet konu olarak yer alıyor.
(İHA)
12 Punto 14 punto 16 punto 18 punto  ETİKETLER :   Mehmetçik, Kûtulamâre, kodrosuna, dev, isim,

YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


AnasayfaAnasayfa Köşe YazarlarıKöşe Yazarları Bize UlaşınBize Ulaşın RssRss
Maxiva


Nettehaber'i Twitter'da kişi takip ediyor.