booked.net
 
 

 


"Ali Baba" son yolculuğuna uğurlandı

"Ali Baba" lakaplı Ses Mühendisi Wayne Heights Gittens, son yolculuğuna uğurlandı. Törene ünlü Sanatçı Tarkan da katıldı.

"Ali Baba" lakaplı Ses Mühendisi Wayne Heights Gittens, son yolculuğuna uğurlandı. Törene ünlü Sanatçı Tarkan da katıldı.
10 yıldan fazla bir süredir Türkiye"de yaşayan ve dünya çapında da birçok değerli sanatçıyla çalışan ses mühendisi Wayne Heights Gittens, nam-ı diğer Ali Baba, uzun süredir mücadele ettiği kanser hastalığına yenik düşerek hayatını kaybetti. Ali Baba için Şişli Latin Katolik Mezarlığı"nda cenaze töreni düzenlendi. Törene; Sanatçı Tarkan, Gittens"in ailesi ve çok sayıda arkadaşı katıldı. Cenazeye katılmak için özel aracıyla alana gelen Tarkan, basın mensuplarına görüntü vermemek için mezarlığa aracıyla giriş yaptı. Yaklaşık yarım saat içeride kalan Tarkan, tören sonrası tekrardan aracına binerek alandan ayrıldı.

“ÜNLÜLER ALİ BABA İÇİN GECE DÜZENLEMİŞTİ”
Ünlü ses mühendisi Wayne Heights Gittens için ocak ayında Sertab Erener, Nil Karaibrahimgil, Yalın, Manga, Moğollar ve Teoman"ın katıldığı bir yardım gecesi düzenlenmiş, Tarkan da geceyi Ali Baba ile hastaneden canlı izlemişti.
(Emrah Kuş/İHA)
12 Punto 14 punto 16 punto 18 punto  ETİKETLER :   Ali, Baba, son, yolculuğuna, uğurlandı,

YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


AnasayfaAnasayfa Köşe YazarlarıKöşe Yazarları Bize UlaşınBize Ulaşın RssRss
Maxiva


Nettehaber'i Twitter'da kişi takip ediyor.