booked.net
 
 

 


Ünlülerin uçağında "Bil Oğlum" söylendi

Ünlülerin uçağında Zeytin Dalı Harekatı"na destek vermek için Hatay"a giden ünlülerin uçağında renkli görüntüler oluştu. Uçakta sanatçı Esat Kabaklı"nın seslendirdiği "Bil Oğlum" türküsüne Serkan Çağrı klarneti ile eşlik etti.

Zeytin Dalı Harekatı"na destek vermek için Hatay"a giden ünlülerin uçağında renkli görüntüler oluştu. Uçakta sanatçı Esat Kabaklı"nın seslendirdiği "Bil Oğlum" türküsüne Serkan Çağrı klarneti ile eşlik etti.
Sanat ve spor dünyasından ünlü isimler, Zeytin Dalı Harekatı"na destek vermek üzere THY uçağı ile Hatay"a gitti. İstanbul"dan kalkan uçakta, İbrahim Tatlıses, Ajda Pekkan, Seda Sayan, Deniz Seki, Emel Müftüoğlu, Mustafa Sandal, Serkan Çağrı gibi ünlü sanatçıların yanı sıra Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, futbolcular Oğuzhan Özyakup, Necip Uysal, Tolga Zengin ve gazeteciler de yer aldı.
Renkli anların yaşandığı yolculukta sanatçı Esat Kabaklı"nın seslendirdiği "Bil Oğlum" türküsüne Serkan Çağrı klarneti ile eşlik etti. O anlar televizyoncu Pelin Çift tarafından kaydedildi.
(İHA)
12 Punto 14 punto 16 punto 18 punto  ETİKETLER :   Ünlülerin, uçağında, Bil, Oğlum, söylendi

YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


AnasayfaAnasayfa Köşe YazarlarıKöşe Yazarları Bize UlaşınBize Ulaşın RssRss
Maxiva


Nettehaber'i Twitter'da kişi takip ediyor.