booked.net
 
 

 


Galatasaray camiasının önemli isimleri Stadyum Müzesi"nde ağırlandı

Galatasaray camiasının önemli isimleri Stadyum Müzesi Galatasaray"ın 29. Başkanı Alp Yalman, eski yöneticiler ve eski futbolcular, basketbolcular, voleybolcular, su sporları sporcuları ve camianın çok sayıda önde gelen ismi Galatasaray Müzesi"nde ağırlandı.

Galatasaray"ın 29. Başkanı Alp Yalman, eski yöneticiler ve eski futbolcular, basketbolcular, voleybolcular, su sporları sporcuları ve camianın çok sayıda önde gelen ismi Galatasaray Müzesi"nde ağırlandı.
Galatasaray Spor Kulübü"nün tarihinde önemli yer tutan, kupa, madalya ve başarı kazandıran sporcular, antrenörler ve yöneticiler; sarı-kırmızılı yönetim tarafından yapılan özel davetle Galatasaray Stadyum Müzesi"nde ağırlandı. Müze ziyaretine İkinci Başkan Ahmet Şenkal ile Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Recevik eşlik etti.
Organizasyonda Galatasaray"ın 29. Başkanı Alp Yalman, Galatasaray Sporcular Derneği Başkanı Levent Nazifoğlu, eski futbolcular, basketbolcular, voleybolcular, su sporları sporcuları ve sarı-kırmızılıların çok sayıda önde gelen ismi yer aldı.
Davetliler, daha sonra Galatasaray"ın tarihini anlatan kısa filmi izledi. Davet, beraber yenilen öğle yemeği ile tamamlandı.
(İHA)
12 Punto 14 punto 16 punto 18 punto  ETİKETLER :   Galatasaray, camiasının, önemli, isimleri, Stadyum, Müzesi"nde, ağırlandı,

YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


AnasayfaAnasayfa Köşe YazarlarıKöşe Yazarları Bize UlaşınBize Ulaşın RssRss
Maxiva


Nettehaber'i Twitter'da kişi takip ediyor.