booked.net
 
 

 


Orman"ın Akhisar"da dernek binası açtı

Orman Teleset Mobilya Akhisarspor maçı öncesi Manisa"da otelde kampa giren Beşiktaş kafilesi ile gelen Beşiktaş Başkanı Fikret Orman Akhisar"da Beşiktaşlılar Derneği yeni hizmet binası açılışına katıldı.

Teleset Mobilya Akhisarspor maçı öncesi Manisa"da otelde kampa giren Beşiktaş kafilesi ile gelen Beşiktaş Başkanı Fikret Orman Akhisar"da Beşiktaşlılar Derneği yeni hizmet binası açılışına katıldı.
Şehir Stadyumu yanındaki Akhisar Beşiktaşlılar Derneği yeni hizmet binası törenle hizmete açıldı. Açılış kurdelasını Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ve Akhisar Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Turgay Suyolcu ve yönetim kurulu üyeleri yaptı.

FOTOĞRAF İÇİN SIRAYA GİRDİLER
Dernek binası açılışı öncesi giriş yapan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman"a sevgi seli olurken taraftarlar fotoğraf çekmek için adeta yatıştı. Açılış kurdelası sonrası Başkan Orman, taraftarların sunduğu formalara imzasını attı.
Açılış öncesi konuşan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, “Akhisarlı Beşiktaşlı kardeşlerim, hanımefendiler, beyefendiler, hepinizi saygı ve hürmetle selamlıyorum. Hayırlara vesile olsun, Allah iyi günlerini göstersin, inşallah nice açılışlara nasip olur. İnşallah yarın da güzel bir şekilde gülere gideriz” dedi.
(Barış Gezici/İHA)
12 Punto 14 punto 16 punto 18 punto  ETİKETLER :   Orman"ın, Akhisar"da, dernek, binası, açtı

YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


AnasayfaAnasayfa Köşe YazarlarıKöşe Yazarları Bize UlaşınBize Ulaşın RssRss
Maxiva


Nettehaber'i Twitter'da kişi takip ediyor.