booked.net
 
 

 


İşgalci İsrail askerlerinden sert müdahale: 500"den fazla yaralı

İşgalci İsrail askerlerinden sert müdahale: 500 Gazze"de protesto gösterileri düzenleyen Filistinlilere İsrail askerlerinin sert müdahalesi sonucu 500"den fazla kişi yaralandı.

Gazze"de protesto gösterileri düzenleyen Filistinlilere İsrail askerlerinin sert müdahalesi sonucu 500"den fazla kişi yaralandı.
Ayrıca İsrail askerlerinin henüz tanımlanamayan yeşil renkte biz gaz bombası kullandığı ve yaralananlar da ciddi semptomlar oluşturulduğu kaydedildi.
Filistin Sağlık Bakanlığı, Gazze- İsrail sınırında Büyük Geri Dönüş Yürüyüşü kapsamında gösteriler düzenleyen Filistinlilere müdahale eden İsrail askerlerinin 500"den fazla kişiyi yaraladığını açıkladı. Her geçen gün Filistinli göstericilere daha şiddetli müdahale eden İsrail askerlerinin bugün yaraladıkları kişiler arasında iki de gazeteci olduğu belirtildi.
Öte yandan İsrail askerlerinin bugün Filistinli göstericiler üzerinde, henüz tanımlanamayan yeşil renkte biz gaz bombası kullandığı ve bombanın yaralananlar üzerinde ciddi ve tuhaf semptomlar oluşturulduğu ifade edildi.
(Hamad Alnajjar - Muhammed Rabah /İHA)
12 Punto 14 punto 16 punto 18 punto ETİKETLER :   İşgalci, İsrail, askerlerinden, sert, müdahale, 500"den, fazla, yaralı

YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


AnasayfaAnasayfa Köşe YazarlarıKöşe Yazarları Bize UlaşınBize Ulaşın RssRss
Maxiva


Nettehaber'i Twitter'da kişi takip ediyor.