booked.net
 
 

 


Göztepe"ye çifte şok !

Göztepe Bugün Bursaspor"u konuk edecek Göztepe"de Demba Ba ile Oscar Scarione sakatlıklarının sürdüğü gerekçesiyle maç kadrosundan çıkartıldı.

Bugün Bursaspor"u konuk edecek Göztepe"de Demba Ba ile Oscar Scarione sakatlıklarının sürdüğü gerekçesiyle maç kadrosundan çıkartıldı.
Spor Toto Süper Lig"de bugün Bursaspor"u konuk edecek Göztepe"de Demba Ba ve Oscar Scarione şoku yaşandı. Oyuncuların sağlık durumuyla ilgili yazılı açıklama yapan Göztepe sağlık heyeti, Demba Ba"nın Salı günü gerçekleşen antrenmanda sağ uyluk arka adale grubunda zorlanma yaşandığını ve 2 günlük tedavi sonrasında şikayetleri devam ettiğini, MR tetkiki yapılan yıldız oyuncuda hamstring kasında ödem ve zorlanma saptandığını duyurdu. Dün gerçekleşen antrenmanda ve yapılan kontrollerde ağrılarının devam ettiği tespit edilen Demba Ba"nın bu nedenle kadrodan çıkartıldığı ifade edildi.
Sağlık heyeti, Oscar Scarione"nin ise sol dizindeki tendinit ve bursite bağlı ağrı yakınmaları hafta boyunca yapılan tedavilere rağmen devam ettiği için maç kadrosundan çıkartıldığını açıkladı.
(İHA)
12 Punto 14 punto 16 punto 18 punto ETİKETLER :   Göztepe"ye, çifte, şok,

YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


AnasayfaAnasayfa Köşe YazarlarıKöşe Yazarları Bize UlaşınBize Ulaşın RssRss
Maxiva


Nettehaber'i Twitter'da kişi takip ediyor.