booked.net
 
 

 


Muharrem İnce"nin Rize mitinginde gerginlik

Muharrem İnce Cumhuriyet Halk Partisi"nin (CHP) Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce"nin Rize"de düzenlediği miting sırasında gerginlik yaşandı. Çıkan gerginlikte bir kişi gözaltına alındı.

Cumhuriyet Halk Partisi"nin (CHP) Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce"nin Rize"de düzenlediği miting sırasında gerginlik yaşandı. Çıkan gerginlikte bir kişi gözaltına alındı.
Rize Valiliği önündeki miting alanında Muharrem İnce"nin konuşması öncesinde ellerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan"ın resimlerinin bulunduğu afişlerle alana gelen bir grup vatandaşı polis ekipleri uzaklaştırarak bir gerginlik çıkmasının önüne geçti. Alandan uzaklaştırılan grup bir süre sonra tekrar alana gelirken, İnce"nin konuşması bittikten sonra alanda mitinge katılanlar ile aralarında sözlü tartışma yaşandı. Tartışmanın büyümesi üzerine polis ekipleri grubu çember içine alırken, iki grup birbirine girdi. Polis ekipleri gerginliğe neden olan gruptan bir kişiyi yere yatırarak gözaltına alırken, gerginlik polisin müdahalesi ile sona erdi.
(Ersen Küçük - Ozan Köse - Hasan Fehmi Demir/İHA)
12 Punto 14 punto 16 punto 18 punto  ETİKETLER :   Muharrem, İnce"nin, Rize, mitinginde, gerginlik

YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


AnasayfaAnasayfa Köşe YazarlarıKöşe Yazarları Bize UlaşınBize Ulaşın RssRss
Maxiva


Nettehaber'i Twitter'da kişi takip ediyor.