booked.net
 
 

 


"Bunlardan çıksa çıksa ihtilaf ve ihanet çıkar"

MHP lideri Bahçeli, Millet İttfakı"na tepki göstererek, "Millet ittifakıymış, bunlardan çıksa çıksa ihtilaf ve ihanet çıkacaktır" dedi.

MHP lideri Bahçeli, Millet İttfakı"na tepki göstererek, "Millet ittifakıymış, bunlardan çıksa çıksa ihtilaf ve ihanet çıkacaktır" dedi.
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "FETÖ ve PKK faaldir! Öyle ki tescilli ve sabıkalı PKK"lı Demirtaş"ın serbest kalması için yoğun bir kampanya söz konusudur. Yusuf Has Hacib der ki: "Ev almak istersen komşusunu sor, yer almak istersen suyunu sor." Cumhurbaşkanı adayı çıkarmak için kimlere sorulduğu ise ortadadır. HDP imza toplamaya gerek duymadı, çünkü TBMM"de grubu vardır. Diğerleri ise CHP ve FETÖ"nün çağrı ve çabalarıyla imzalarına kavuştu. Yani 100 bin imzayı toplayan adayım diye sahneye çıktı. Millet ittifakıymış, bunlardan çıksa çıksa ihtilaf ve ihanet çıkacaktır" dedi.
"İP"inden Perinçekgillere kadar imzayı toplayan topladı,parsayı kapan kaptı" diyen Bahçeli, sözlerini şöyle sürdürdü. "CHP hışımla,hınçla,hırsla hem vekillerini hem de imzalarını kullanıma açtı. Kayış tam koptu. Ana muhalefet bilye dağıttı. Şemsiyesi altına topladıklarıyla dağılmanın,dağınıklığın markası oldu. Yazık etti! PKK"nın siyasi acentesi de cezaevindeki şahsı Cumhurbaşkanı adayı gösterdi. Vatan hainlerinin, Ülkücü katillerinin Cumhurbaşkanı adayı olması bile demokrasi tarihimize, milli ruh ve ahlaka kategorik bir darbe olarak akıllara kazındı. Millet bu gelişmeleri elbette kaydına aldı."
(İHA)
12 Punto 14 punto 16 punto 18 punto ETİKETLER :   Bunlardan, çıksa, çıksa, ihtilaf, ve, ihanet, çıkar

YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


AnasayfaAnasayfa Köşe YazarlarıKöşe Yazarları Bize UlaşınBize Ulaşın RssRss
Maxiva


Nettehaber'i Twitter'da kişi takip ediyor.