booked.net
 
 

 


İsrail barbarlığı zirve yaptı: 10 ölü, en az 500 yaralı

İsrail barbarlığı zirve yaptı: 10 ölü, en az 500 yaralı Gazze"nin İsrail sınırında ABD"nin Büyükelçiliğini Kudüs"e taşımasını protesto için yapılan bugünkü yürüyüşte işgalci İsrail güvenlik güçlerinin ateş açması sonucu 10 kişi hayatını kaybetti. Yaralı sayısı ise 500"ü aştı.

Gazze"nin İsrail sınırında ABD"nin Büyükelçiliğini Kudüs"e taşımasını protesto için yapılan bugünkü yürüyüşte işgalci İsrail güvenlik güçlerinin ateş açması sonucu 10 kişi hayatını kaybetti. Yaralı sayısı ise 500"ü aştı.
ABD"nin Büyükelçiliğini Kudüs"e taşımasına binlerce Gazzeliden tepki geldi. Gazzelilerin İsrail sınırında gerçekleştirdiği protesto eylemlerinde İsrail askerlerinin açtığı ateş sonucu 10 kişi hayatını kaybederken, en az 500 kişi de yaralandı. Yüzlerce Gazzelinin İsrail sınırını geçtiği bildirildi. İsrail askerleri göstericilere mermi ve gaz bombası ile karşılık veriyor.
Gazzeli göstericiler, İsrail sınırı boyuncu Han Yunus, Refa ve El Bureyc mülteci kampı noktalarında İsrail"e karşı yürüyüşe devam ediyor.
(İHA)
12 Punto 14 punto 16 punto 18 punto ETİKETLER :   İsrail, barbarlığı, zirve, yaptı, 10, ölü, en, az, 500, yaralı,

YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


AnasayfaAnasayfa Köşe YazarlarıKöşe Yazarları Bize UlaşınBize Ulaşın RssRss
Maxiva


Nettehaber'i Twitter'da kişi takip ediyor.