booked.net
 
 

 


TSK acı haberi verdi: 1 şehit, 4 yaralı

TSK acı haberi verdi: 1 şehit, 4 yaralı Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK), Hakkâri Çukurca"da bir üs bölgesine bölücü terör örgütü mensuplarınca yapılan silahlı saldırı sonucunda 1 askerin şehit olduğunu, 4 askerin yaralandığını açıkladı.

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK), Hakkâri Çukurca"da bir üs bölgesine bölücü terör örgütü mensuplarınca yapılan silahlı saldırı sonucunda 1 askerin şehit olduğunu, 4 askerin yaralandığını açıkladı.
TSK"dan yapılan açıklamada, "14 Haziran 2018 tarihinde Hakkâri Çukurca"da bulunan bir üs bölgemize bölücü terör örgütü mensuplarınca yapılan silahlı saldırı sonucunda 1 kahraman silah arkadaşımız şehit olmuş, 4 kahraman silah arkadaşımız ise yaralanmıştır" denildi.
Saldırının yapıldığı bölgenin derhal ateş destek vasıtaları ile ateş altına alındığı belirtilen açıklamada, "Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu saldırıda hayatını kaybeden aziz şehidimize Allah"tan rahmet, şehidimizin kederli ailesine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile yüce Türk milletine başsağlığı ve sabır, yaralanan kahraman silah arkadaşlarımıza acil şifalar dileriz" ifadelerine yer verildi.
(İHA)
12 Punto 14 punto 16 punto 18 punto ETİKETLER :   TSK, acı, haberi, verdi, 1, şehit, 4, yaralı

YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


AnasayfaAnasayfa Köşe YazarlarıKöşe Yazarları Bize UlaşınBize Ulaşın RssRss
Maxiva


Nettehaber'i Twitter'da kişi takip ediyor.