booked.net
 
 

 


Aracını bayraklarla süsledi, Ankara"ya doğru yola çıktı

Aracını bayraklarla süsledi, Ankara Kayseri"nin Develi ilçesinde yaşayan Süleyman Aydoğdu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan"ın "Dolarlarınızı bozdurun" çağrısına, iki aracından birini devlete bağışlayarak destek verdi. Aydoğdu, bayraklarla süslediği aracını Cumhurbaşkanlığı yetkililerine teslim etmek üzere Ankara"ya doğru yola çıktı.

Kayseri"nin Develi ilçesinde yaşayan Süleyman Aydoğdu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan"ın "Dolarlarınızı bozdurun" çağrısına, iki aracından birini devlete bağışlayarak destek verdi. Aydoğdu, bayraklarla süslediği aracını Cumhurbaşkanlığı yetkililerine teslim etmek üzere Ankara"ya doğru yola çıktı.
Kayseri"nin Develi ilçesinde Pazarcılar Odası Başkanı olan ve pazarcılık yapan Süleyman Aydoğdu, "Devletimize Cumhurbaşkanımıza destek amaçlı arabamı devletimize bağışladım. Cumhurbaşkanlığı Külliyesine götürüp anahtarı teslim edeceğim" dedi.
"Bütün elinde doları ve altını olan arkadaşlarımıza sesleniyorum, ülkemizin yanında olun devletimizin yanında olun" diyen Aydoğdu, "El ele verirsek hiçbir güç hiçbir devlet ne de Amerika bize hiçbir şey yapamaz. Yeter ki birlik, beraberlik olsun. Bütün sivil toplum kuruluşlarını, bütün zenginlerimizi, fabrikatörleri dolar ve altın bozdurmaya davet ediyorum. Amerika şu anda ülkemize ekonomik darbe yapıyor. Darbe sadece silahla olmuyor, dolarla oluyor. Halkımızın bunu görmesini istiyorum. Allah"ın izni halkımızın desteğiyle biz bu savaşı kazanacağız" diye konuştu.
(Mahmut Kılınç / İHA)
12 Punto 14 punto 16 punto 18 punto  ETİKETLER :   Aracını, bayraklarla, süsledi, Ankara"ya, doğru, yola, çıktı,

YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


AnasayfaAnasayfa Köşe YazarlarıKöşe Yazarları Bize UlaşınBize Ulaşın RssRss
Maxiva


Nettehaber'i Twitter'da kişi takip ediyor.