booked.net
 
 

 


Ünlü aktriste rekor vergi cezası

Ünlü aktriste rekor vergi cezası Çin"de vergi kaçırdığı gerekçesiyle ünlü aktrist Fan Bingbing"e 883 milyon yuan (yaklaşık 770 milyon TL) para cezası verildi.

Çin"de vergi kaçırdığı gerekçesiyle ünlü aktrist Fan Bingbing"e 883 milyon yuan (yaklaşık 770 milyon TL) para cezası verildi.
37 yaşındaki oyuncu Fan Bingbing"e vergi kaçakçılığı ve diğer suçlardan yaklaşık olarak 883 milyon yuan para cezası verildi. 1 Temmuz"dan beri kamuoyunda görülmeyen ve nerede olduğu tartışma konusu olan yıldız, sosyal medyadan özür diledi. Bingbing, "Son zamanlarda tarifi görülmemiş bir acı çekiyorum. Yaptığım şeyden dolayı çok utanıyorum. İşte, herkesten içtenlikle özür dilerim. Vergi makamları tarafından yapılan soruşturma sonrasında, yasaya göre verilen tüm cezaları kabul ediyorum. Zorlukların üstesinden gelmek için elimden geleni yapacağım, fon toplayacağım, vergilerimi ve cezalarımı ödeyeceğim" açıklamasında bulundu.
İktidardaki Komünist Partisi"ne övgülerde bulunan Bingbing, "Partinin iyi politikaları ve halkın sevgisi olmadan Fan Bingbing olmazdı" ifadelerini kullandı.
(İHA)
12 Punto 14 punto 16 punto 18 punto ETİKETLER :   Ünlü, aktriste, rekor, vergi, cezası,

YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


AnasayfaAnasayfa Köşe YazarlarıKöşe Yazarları Bize UlaşınBize Ulaşın RssRss
Maxiva


Nettehaber'i Twitter'da kişi takip ediyor.