booked.net
 
 

 


Sinan Akçıl Berkay"ı ziyaret etti

Sinan Akçıl Berkay Oyuncu Seymiyan Midyat"la kavga eden şarkıcı Sinan Akçıl, Arda Turan tarafından burnu kırılan şarkıcı Berkay"ı hastanede ziyaret etti. Ziyaret sonrası açıklama yapan Akçıl, "Bizde olay o kadar büyümedi. Bu daha ciddi. Bu adli bir olay" dedi.

Oyuncu Seymiyan Midyat"la kavga eden şarkıcı Sinan Akçıl, Arda Turan tarafından burnu kırılan şarkıcı Berkay"ı hastanede ziyaret etti. Ziyaret sonrası açıklama yapan Akçıl, "Bizde olay o kadar büyümedi. Bu daha ciddi. Bu adli bir olay" dedi.
Şarkıcı Sinan Akçıl ve eski futbolcu Necati Ateş, Arda Turan tarafından burnu kırılan şarkıcı Berkay"ı hastanede ziyaret etti. Kısa süre Berkay"ın odasında kalan şarkıcı Sinan Akçıl ve Necati Ateş daha sonra hastaneden ayrıldı.

"BİZDE OLAY O KADAR BÜYÜMEDİ"
Hastane çıkışı, Sermiyan Midyat ile kavgası ve Berkay"ın durumu hakkında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Akçıl, Berkay"ın durumunun iyi olduğunu belirterek, "Bizde olay o kadar büyümedi. Bu daha ciddi. Bu adli bir olay çünkü. Hollywood yıldızı Kristanna Loken de bir gün daha kalacakken bu tatsız olaydan dolayı morali bozuldu ve karı koca dönme kararı aldılar. Ama onlara söz verdim. Los Angeles"e gittiğimde beni misafir etmek istiyorlar" dedi.
(İHA)
12 Punto 14 punto 16 punto 18 punto ETİKETLER :   Sinan, Akçıl, Berkay"ı, ziyaret, etti,

YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


AnasayfaAnasayfa Köşe YazarlarıKöşe Yazarları Bize UlaşınBize Ulaşın RssRss
Maxiva


Nettehaber'i Twitter'da kişi takip ediyor.