booked.net
 
 

 


Günün özeti

Günün özeti Günün tüm önemli gelişmelerini sizin için derledik.

Günün tüm önemli gelişmelerini sizin için derledik.

Cemal Kaşıkçı, af, öğrenci andı, Bahçeli"nin çıkışı...
Ankara - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, elde edilen bilgilerin Suudi Gazeteci Cemal Kaşıkçı"nın planlı bir şekilde öldürüldüğünü ortaya koyduğunu söyledi, Suudi yönetimine bazı sorular yöneltti. Erdoğan"ın gündeminde "af ve ant" meseleleri de vardı.

Eğitim sisteminde devrim
Ankara - Milli Eğitim Bakanlığı"nın 2023 Eğitim Vizyon Belgesi açıklandı, eğitim-öğretimde devrim niteliğinde kararlar alındı.

Hükümete Cemal Kaşıkçı eleştirisi
Ankara - CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cemal Kaşıkçı"nın öldürülmesine ilişkin, "Veliaht Prens diyor ki arama yapılabilir 5 Ekim"de. Ama siz aramayı 10 gün sonra yapıyorsunuz. Yani 15 Ekim"de yapıyorsunuz. Neden ve hangi gerekçe ile 10 gün beklendi?" dedi.
...
Yerel seçimlerde ittifak yok
Ankara - MHP Genel Başkanı Bahçeli, “Parti olarak 31 Mart 2019 mahalli idareler seçimlerine yönelik herhangi bir ittifak beklentimiz, ittifak arayışımız, ittifak niyetimiz geldiğimiz bu aşamada artık kalmamıştır” dedi.

İstanbul"da şafak vakti narkotik operasyonu: 40 gözaltı
İstanbul - Gaziosmanpaşa"da 50 farklı adreste uyuşturucu satıcılarına yönelik şafak vakti operasyon düzenledi. Operasyonda 40 şüpheli gözaltına alındı.

Otomobil direğe çarptı: 2 ölü, 1 yaralı
Ankara - Ankara"da kontrolden çıkan otomobilin alt geçidin ayağında bulunan levhanın direğine çarpması sonucu 2 kişi hayatını kaybetti, 1 kişi yaralandı.
(İHA)
12 Punto 14 punto 16 punto 18 punto  ETİKETLER :   Günün, özeti

YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


AnasayfaAnasayfa Köşe YazarlarıKöşe Yazarları Bize UlaşınBize Ulaşın RssRss
Maxiva


Nettehaber'i Twitter'da kişi takip ediyor.