booked.net
 
 

 


Rum yönetimine ve işbirlikçilerine net mesaj

Rum yönetimine ve işbirlikçilerine net mesaj Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Suriye"deki teröristlere nasıl günlerini gösterdiysek denizlerdeki haydutlara da meydanı bırakmayacağız” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Suriye"deki teröristlere nasıl günlerini gösterdiysek denizlerdeki haydutlara da meydanı bırakmayacağız” dedi.
Türkiye denizlerde de gücüne güç katmaya devam ediyor. Milli Gemi Projesinin üçüncü gemisi Burgazada, Cumhurbaşkanı Erdoğan"ın da katıldığı törenle bugün Deniz Kuvvetleri Komutanlığına teslim edildi. Törende bir konuşma yapan Erdoğan, Kıbrıs Rum Yönetimini bir kez daha net biçimde uyardı. Cumhurbaşkanı, “Doğu Akdeniz"deki doğal kaynakların ülkemiz ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti dışlanarak adeta gasp edilmesine yönelik girişimleri kesinlikle kabul etmeyeceğiz. Bizim kimsenin hakkında hukukunda, hele hele toprağında gözümüz yoktur. Biz sadece ülkemizin ve kardeşlerimizin haklarını koruyoruz. Türkiye"ye rağmen Doğu Akdeniz"de veya Ege"de adım atabileceklerini sananlar ne büyük bir hata yaptıklarını anlamaya başladılar. Suriye"deki teröristlere nasıl günlerini gösterdiysek denizlerdeki haydutlara da meydanı bırakmayacağız” ifadelerini kullandı.
(İHA)
12 Punto 14 punto 16 punto 18 punto ETİKETLER :   Rum, yönetimine, ve, işbirlikçilerine, net, mesaj

YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


AnasayfaAnasayfa Köşe YazarlarıKöşe Yazarları Bize UlaşınBize Ulaşın RssRss
Maxiva


Nettehaber'i Twitter'da kişi takip ediyor.