booked.net
 
 

 


Cem Yılmaz esprileriyle yine kırdı geçirdi

Cem Yılmaz esprileriyle yine kırdı geçirdi Usta komedyen Cem Yılmaz 8. Malatya Film Festivali kapsamında sinemaseverlerle bir araya geldi. Ünlü komedyen yaptığı esprilerle Malatyalı hayranlarını gülme krizine soktu.

Usta komedyen Cem Yılmaz 8. Malatya Film Festivali kapsamında sinemaseverlerle bir araya geldi. Ünlü komedyen yaptığı esprilerle Malatyalı hayranlarını gülme krizine soktu.
Ünlü komedyen Cem Yılmaz 8. Malatya Uluslararası Film Festivali kapsamında Malatya"ya geldi. Festivalin açılış gününde "Komedi Kuşağı"nda “Arif V 216” filminin gösteriminin ardından sevilen komedyen bir AVM"de Malatyalı sinemaseverlerle buluştu. Hayranları Cem Yılmaz"ın filmi “Arif V 216”ya yoğun ilgi gösterdi. Saatler öncesinden filmin gösterime gireceği salonun önünde kuyruklar oluşturan sinemaseverler filmi büyük bir beğeni ile izledi.
Film gösteriminin ardından Cem Yılmaz yoğun alkışlar eşliğinde salona girdi. Hayranlarının sevgisine alkışla karşılık veren usta komedyen daha sonra kendisine yöneltilen soruları cevaplandırdı. Festivale davet edildiği için çok mutlu olduğunu kaydeden Cem Yılmaz, festivalin her geçen gün daha da büyüdüğünü söyledi.
Yazdığı filmlerin hikayesini anlatan Yılmaz, karakterlerin yansıttığı özelliklerden filmlerde verilmek istenen mesajlara kadar birçok konu hakkında samimi açıklamalarda bulundu.
Konuşması sırasında yaptığı esprilerle salondakileri kırıp geçiren Cem Yılmaz, festivalde Şener Şen"e ödül vereceğini hatırlatarak bunun kendisi için bir onur olduğunu kaydetti.
(Barış Türel /İHA)
12 Punto 14 punto 16 punto 18 punto  ETİKETLER :   Cem, Yılmaz, esprileriyle, yine, kırdı, geçirdi,

YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


AnasayfaAnasayfa Köşe YazarlarıKöşe Yazarları Bize UlaşınBize Ulaşın RssRss
Maxiva


Nettehaber'i Twitter'da kişi takip ediyor.