booked.net
 
 

 


Günün özeti

Günün özeti Günün tüm önemli gelişmelerini sizin için derledik.

Günün tüm önemli gelişmelerini sizin için derledik.

Katar Emiri"yle görüştü
İstanbul - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Katar Emiri Şeyh Temim bin Hamed Al Sani ile bugün bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi.

"İstanbul"a minnet borcum var"
İstanbul - TBMM Başkanı ve AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Binali Yıldırım, "Tuzla"dan sizlerin destekleriyle ben 2002"de milletvekili oldum, o gün bugün memleketin her köşesinde hizmet ediyoruz. Benim İstanbul"a minnet borcum var" dedi.

Aydın Denktaş hayatını kaybetti
Lefkoşa - Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti"nin (KKTC) merhum kurucu Cumhurbaşkanı Rauf Raif Denktaş"ın eşi Aydın Denktaş hayatını kaybetti.

Putin duyurdu: INF"yi askıya aldık
Moskova - ABD"nin Orta Menzilli Nükleer Kuvvetler Anlaşması"nı (INF) askıya aldığını duyurmasının ardından Rusya da INF Anlaşması"nı askıya aldığını açıkladı.

Faciadan kan donduran görüntüler
Brasilia - Brezilya"da maden atık barajının çökmesinin hemen ardından yaşanan dehşet anlarına dair güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı.

Silahlı soyguncu terör örgütünden eğitim almış
Van - Van"ın İpekyolu ilçesinde silahlı bir kişi, silahla marketi soydu. Kısa sürede yakalanan ve tutuklanan soyguncunun terör örgütü PKK"dan Suriye"nin Kobani bölgesinde silah eğitimi aldığı tespit edildi.
(İHA)
12 Punto 14 punto 16 punto 18 punto  ETİKETLER :   Günün, özeti

YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


AnasayfaAnasayfa Köşe YazarlarıKöşe Yazarları Bize UlaşınBize Ulaşın RssRss
Maxiva


Nettehaber'i Twitter'da kişi takip ediyor.