booked.net
 
 

 


Reform Eylem Grubu, Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında toplanacak

Reform Eylem Grubu, Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında toplanacak Reform Eylem Grubu"nun 6. toplantısı, 9 Mayıs Avrupa Günü"nde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında gerçekleştirilecek.

Reform Eylem Grubu"nun 6. toplantısı, 9 Mayıs Avrupa Günü"nde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında gerçekleştirilecek.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan"ın başkanlığında Avrupa Birliği Başkanlığı eşgüdümünde Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Dışişleri Bakanı ve Başmüzakereci Mevlüt Çavuşoğlu, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu"nun katılımıyla 9 Mayıs Avrupa Günü"nde Cumhurbaşkanlığı Külliyesi"nde gerçekleştirilecek toplantı, saat 14.00"da başlayacak. Söz konusu toplantı, Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında toplanacak ilk Reform Eylem Grubu olma özelliğini taşıyor. Siyasi reform sürecinde önemli bir ivme unsuru olan Reform Eylem Grubu, AB üyelik sürecine yönelik gerçekleştirilecek siyasi, hukuki ve ekonomik reformlar ve AB ile vize serbestisi diyaloğunda kalan son 6 kritere yönelik atılacak adımları ele alacak.
(Derya Yetim/İHA)
12 Punto 14 punto 16 punto 18 punto ETİKETLER :   Reform, Eylem, Grubu, Cumhurbaşkanı, Erdoğan, başkanlığında, toplanacak,

YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


AnasayfaAnasayfa Köşe YazarlarıKöşe Yazarları Bize UlaşınBize Ulaşın RssRss
Maxiva


Nettehaber'i Twitter'da kişi takip ediyor.