booked.net
 
 

 


Filistinli gençten Yaser Arafat"lı saç kesimi

Filistinli gençten Yaser Arafat Lübnan"da bir berber klasik saç kesimlerini bırakarak müşterilerinin kafasına Filistin"in efsanevi lideri Yaser Arafat, ABD Başkanı Donald Trump gibi liderlerin silüetini kazıyor.

Lübnan"da bir berber klasik saç kesimlerini bırakarak müşterilerinin kafasına Filistin"in efsanevi lideri Yaser Arafat, ABD Başkanı Donald Trump gibi liderlerin silüetini kazıyor.
Genç Filistinli berber, Beyrut mülteci kampında isteğe göre özel saç kesimi yapıyor. Suriye"de 2011"de başlayan sivil ayaklanma süreci ve artan katliamların ardından Şam"ın güneyindeki Yarmouk Mülteci Kampı"ndan Lübnan"da dünyanın en eski mülteci kamplarından biri olan Burj El Barajneh"e yerleşen Filistinli berber yaptığı saç kesimiyle büyük ilgi görüyor. Mohannad Khaled Omar isimli Filistinli berber, müşterilerine klasik saç kesimleri yapmaktansa değişik yüzleri müşterilerinin kafalarına kazıyor. 9"uncu sınıftayken bu işe başladığını belirten berber, müşterilerinin kafasına Filistin"in efsanevi lideri Yaser Arafat, ABD Başkanı Donald Trump gibi liderlerin silüetini kazıyor. İşini çok sevdiğini belirten Filistinli genç, “9"uncu sınıftayken berber olarak çalışmaya başladım. Çocukluğumdan beri çizim yapma yeteneğim vardı. Okuldayken çizgi film karakterleri çizdim. Ben yeni bir şeye başlamak istiyorum ancak Arap dünyasında değil. İnsanlara kapasitemiz ve yeteneğimizin büyük dikkat çekebileceğini göstermek için dışarıya seyahat etmek istiyorum" şeklinde konuştu.
(İHA)
12 Punto 14 punto 16 punto 18 punto ETİKETLER :   Filistinli, gençten, Yaser, Arafat"lı, saç, kesimi

YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


AnasayfaAnasayfa Köşe YazarlarıKöşe Yazarları Bize UlaşınBize Ulaşın RssRss
Maxiva


Nettehaber'i Twitter'da kişi takip ediyor.