booked.net
 
 

 


Tarkan Rusları yine mest etti

Tarkan Rusları yine mest etti Süperstar Tarkan, 10 yıl sonra Rusya"nın başkenti Moskova"da konser verdi. Rusların Tarkan"a olan yoğun ilgisi ise kameralara yansıdı.

Süperstar Tarkan, 10 yıl sonra Rusya"nın başkenti Moskova"da konser verdi. Rusların Tarkan"a olan yoğun ilgisi ise kameralara yansıdı.
Tarkan, "Türkiye-Rusya Karşılıklı Kültür ve Turizm Yılı" çerçevesinde ikinci konserini Moskova"da verdi. 2 gün önce Tataristan"ın başkenti Kazan"da gerçekleşen konsere binlerce insan akın ederken Moskova konserine de Ruslar büyük ilgi gösterdi. Moskova"daki Crocus City Hall isimli büyük konser merkezinde gerçekleşen konserde Tarkan sahneye lazer gösterileri eşliğinde çıktı.

“BEN SİZİ ÖZLEDİM, SİZ BENİ ÖZLEDİNİZ Mİ?”
Konser sırasında Rus hayranlarına seslenen Tarkan, “10 yıl mı geçti? Ben sizi özledim, siz beni özlediniz mi? Moskova"ya geldiğim için mutluyum. Hepinize geldiğiniz için teşekkür ediyorum” dedi.
Tarkan"ın Moskova konserinde Rusların unutamadığı, “Şıkıdım, Dudu ve Fındıkkıran” şarkıları hep bir ağızdan söylendi. 2 saat süren konser sonrası Tarkan sahneden uzun süreli alkışlarla ayrıldı.
(Erhan Altıparmak/İHA)
12 Punto 14 punto 16 punto 18 punto ETİKETLER :   Tarkan, Rusları, yine, mest, etti,

YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


AnasayfaAnasayfa Köşe YazarlarıKöşe Yazarları Bize UlaşınBize Ulaşın RssRss
Maxiva


Nettehaber'i Twitter'da kişi takip ediyor.