booked.net
 
 

 


Partiler bu bayram da geleneği bozmadı, birbirleriyle bayramlaştı.

Partiler bu bayram da geleneği bozmadı, birbirleriyle bayramlaştı. Partiler bu bayram da geleneği bozmadı, birbirleriyle bayramlaştı.Ak partinin sabah saatlerinde ilk konuğu CHP oldu. AK Parti heyeti ve CHP heyeti arasında yapılan bayramlaşmada AK Parti Genel Başkanı Yardımıcısı Jülide Sarıeroğlu CHP li heyetine Adana"dan getirildiği cezeryeden ikram etti. Partililer, İstanbul seçimleri için vatandaşları oy vermeye çağırdı.

Partiler bu bayram da geleneği bozmadı, birbirleriyle bayramlaştı.Ak partinin sabah saatlerinde ilk konuğu CHP oldu. AK Parti heyeti ve CHP heyeti arasında yapılan bayramlaşmada AK Parti Genel Başkanı Yardımıcısı Jülide Sarıeroğlu CHP li heyetine Adana"dan getirildiği cezeryeden ikram etti. Partililer, İstanbul seçimleri için vatandaşları oy vermeye çağırdı.
AK Parti Genel Başkanı Yardımıcısı Jülide Sarıeroğlu daha sonra parti binasında MHP"lileri ağırladı.Daha sonra Ak Partili yetkililer CHP Genel Başkan Yardımcısı Ünal Çeviköz başkanlığındaki CHP heyetine bayram ziyareti gerçekleştirdi. Ziyarette, kardeşlik ve dostluğun önemli olduğu vurgulandı. AK Partili heyet Milliyetçi Hareket Partisine de iade-i ziyaret yaptı. Partililer birbiriyle bayramlaştı.
Büyük Birlik Partisi de bayram ziyaretleri kapsamında MHP ve Anavatan partisini ağırladı.
(İHA)
12 Punto 14 punto 16 punto 18 punto  ETİKETLER :   Partiler, bu, bayram, da, geleneği, bozmadı, birbirleriyle, bayramlaştı.

YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


AnasayfaAnasayfa Köşe YazarlarıKöşe Yazarları Bize UlaşınBize Ulaşın RssRss
Maxiva


Nettehaber'i Twitter'da kişi takip ediyor.