booked.net
 
 

 


Cumhurbaşkanı Erdoğan anne ve babasının mezarını ziyaret etti

Cumhurbaşkanı Erdoğan anne ve babasının mezarını ziyaret etti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Karacaahmet Mezarlığı"na gelerek, anne ve babası ile eşi Emine Erdoğan"ın anne ve babasının mezarını ziyaret etti. Mezarlık çıkışında bekleyen vatandaşlar, Cumhurbaşkanı Erdoğan"a sevgi gösterilerinde bulundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Karacaahmet Mezarlığı"na gelerek, anne ve babası ile eşi Emine Erdoğan"ın anne ve babasının mezarını ziyaret etti. Mezarlık çıkışında bekleyen vatandaşlar, Cumhurbaşkanı Erdoğan"a sevgi gösterilerinde bulundu.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kısıklı"daki konutundan çıkarak Karacaahmet Mezarlığı"nda bulunan anne ve babasının mezarını bayram sebebiyle ziyaret etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, anne ve babasının mezarı başında dua ettikten sonra, eşi Emine Erdoğan"ın da anne ve babasını mezarına giderek dua etti. Duanın ardından mezarlıktan ayrılan Cumhurbaşkanı Erdoğan, dışarıda kendisini bekleyen vatandaşlar ile sohbet etti. Vatandaşlar Cumhurbaşkanı Erdoğan"a sevgi gösterisinde bulunurken, Cumhurbaşkanı Erdoğan"ın korumaları çocuklara oyuncak dağıttı.
(Metin Başar - Gamze Erdemir /İHA)
12 Punto 14 punto 16 punto 18 punto  ETİKETLER :   Cumhurbaşkanı, Erdoğan, anne, ve, babasının, mezarını, ziyaret, etti

YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


AnasayfaAnasayfa Köşe YazarlarıKöşe Yazarları Bize UlaşınBize Ulaşın RssRss
Maxiva


Nettehaber'i Twitter'da kişi takip ediyor.