booked.net
 
 

 


MHP Genel Başkan Yardımcısı Aydın: “Ülkemiz üzerine oynanan oyunlar var”

MHP Genel Başkan Yardımcısı Aydın: “Ülkemiz üzerine oynanan oyunlar var” MHP Genel Başkan Yardımcısı Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Kamil Aydın, İspir"de düzenlenen bayramlaşma programına katıldı.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Kamil Aydın, İspir"de düzenlenen bayramlaşma programına katıldı.
Törende partililere hitaben konuşan MHP Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Aydın, ülkenin zor sıkıntılı bir süreç yaşadığına dikkat çekerek, “Ülkemiz üzerine oynanan oyunlar var, bunları hepimiz biliyoruz. 23 Haziran"da İstanbul"da yapılacak olan seçimler bu anlamda büyük önem taşıyor. Biz cumhur ittifakıyla yola çıktık. İçerde ve dışarda oynan oyunlara engel olmak için bu ittifaka evet dedik. Sizler bu ittifakı sokakta kurduğunuz için bu ittifaka evet dedik. Aynı aile içerisinde iki kardeş iki partiye mahsup ama ikisinin de ortak sevdası bu vatanın bu milletin birlik ve beraberliği olduğu için siz bu ittifaka ön ayak oldunuz, bizlerde sizlerin temsilcisi olarak asıl sizsiniz bizler vekaleti elimizde bulunduruyoruz. O vekalete halel getirmeden kabul ettik ve yola çıktık” diye konuştu.
(İHA)
12 Punto 14 punto 16 punto 18 punto ETİKETLER :   MHP, Genel, Başkan, Yardımcısı, Aydın, “Ülkemiz, üzerine, oynanan, oyunlar, var”

YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


AnasayfaAnasayfa Köşe YazarlarıKöşe Yazarları Bize UlaşınBize Ulaşın RssRss
Maxiva


Nettehaber'i Twitter'da kişi takip ediyor.