booked.net
 
 

 


Kılıçdaroğlu"ndan Deniz Baykal"a ziyaret

Kılıçdaroğlu Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Denizli programının ardından Antalya"ya gelerek partinin eski Genel Başkanı Deniz Baykal"ı ziyaret etti. Ziyaret basına kapalı olarak gerçekleşti.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Denizli programının ardından Antalya"ya gelerek partinin eski Genel Başkanı Deniz Baykal"ı ziyaret etti. Ziyaret basına kapalı olarak gerçekleşti.
Antalya"da geçirdiği rahatsızlık sonucu dün hayatını kaybeden CHP Denizli Milletvekili Kazım Arslan"ın (65) cenazesi için bugün Denizli"ye giden Kemal Kılıçdaroğlu, cenaze töreninin ardından Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek ile birlikte özel uçakla Antalya"ya geldi. Kılıçdaroğlu Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç ile birlikte partinin eski genel başkanı Deniz Baykal"ı Duacı Mahallesinde bulunan evinde ziyaret etti. Basına kapalı olarak gerçekleşen ziyaret yaklaşık 1 saat sürdü. Kılıçdaroğlu"nun, bu akşamı ailesi ve Antalya"da yaşayan kızı ile ile birlikte geçirdikten sabah saatlerinde Antalya"dan ayrılacağı öğrenildi.
(İHA)
12 Punto 14 punto 16 punto 18 punto  ETİKETLER :   Kılıçdaroğlu"ndan, Deniz, Baykal"a, ziyaret

YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


AnasayfaAnasayfa Köşe YazarlarıKöşe Yazarları Bize UlaşınBize Ulaşın RssRss
Maxiva


Nettehaber'i Twitter'da kişi takip ediyor.