booked.net
 
 

 


Prens William"ı geride bırakan İrlandalı, yılın babası seçildi

Prens William Kraliyetin aile hayatıyla dikkat çeken ismi Prens William"ı geride bırakan İrlandalı vlogger, Londra"da yılın babası seçildi.

Kraliyetin aile hayatıyla dikkat çeken ismi Prens William"ı geride bırakan İrlandalı vlogger, Londra"da yılın babası seçildi.
İrlandalı vlogger Jonathan Saccone Joly, Prens William dahil birçok ünlü ismi geride bırakarak Londra"da yılın babası seçildi. İngiliz televizyon sunucusu Declan Donnelly, Prens William, Ünlü İngiliz Olimpik dalgıç Tom Daley gibi ünlü isimlerin yer aldığı listede 4 çocuk babası İrlandalı vlogger Jonathan Saccone Joly, halk tarafından yapılan oylama sonucu yılın babası ödülünü aldı. Emilia, Eduardo, Alessia ve Andrea"nın babası olan Jonathan, ödülü kazanmanın kendisine sürpriz olduğunu belirterek, “Ben ödüllü bir babayım. Bu bir sürpriz. Bana oy veren herkese teşekkür ediyorum” dedi. Jonathan"ın eşi Anna ise “Yılın babasının karısı olmaktan gurur duyuyorum” ifadelerini kullandı.

İLK ÖDÜLÜ DEĞİL
Jonathan, 2016"da New York"ta düzenlenen yılın en iyi ebeveyni ödülünü de almıştı. Jonathan ve eşi 2009 yılında sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla ilgi çekmiş, 2012"de 5,2 milyon kişinin izlediği ilk çocukları Emilia"nın doğum videosuyla viral olmuşlardı
(İHA)
12 Punto 14 punto 16 punto 18 punto ETİKETLER :   Prens, William"ı, geride, bırakan, İrlandalı, yılın, babası, seçildi

YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


AnasayfaAnasayfa Köşe YazarlarıKöşe Yazarları Bize UlaşınBize Ulaşın RssRss
Maxiva


Nettehaber'i Twitter'da kişi takip ediyor.