booked.net
 
 

 


Kuşadası Gençlik Festivali 4 günde 200 bin genci ağırladı

Kuşadası Gençlik Festivali 4 günde 200 bin genci ağırladı Kuşadası Belediyesi ve Aydın Büyükşehir Belediyesi"nin katkılarıyla bu yıl dördüncüsü düzenlenen Kuşadası Gençlik Festivali, tüm hızıyla devam ediyor. Festivale 4 gün içerisinde 200 bini aşkın genç katıldı. Milyon Yapım organizasyonuyla “Deniz, Kum, Güneş ve Bol Müzik” sloganıyla düzenlenen Kuşadası Gençlik Festivali Davutlar Sevgi Plajı"nda büyük bir coşkuyla devam ediyor. Şu ana kadar katılımın 200 bini geçtiği festivalde Türkiye"nin en ünlü ses sanatçıları ve grupları sahne alıyor.

Kuşadası Belediyesi ve Aydın Büyükşehir Belediyesi"nin katkılarıyla bu yıl dördüncüsü düzenlenen Kuşadası Gençlik Festivali, tüm hızıyla devam ediyor. Festivale 4 gün içerisinde 200 bini aşkın genç katıldı. Milyon Yapım organizasyonuyla “Deniz, Kum, Güneş ve Bol Müzik” sloganıyla düzenlenen Kuşadası Gençlik Festivali Davutlar Sevgi Plajı"nda büyük bir coşkuyla devam ediyor. Şu ana kadar katılımın 200 bini geçtiği festivalde Türkiye"nin en ünlü ses sanatçıları ve grupları sahne alıyor.
Kuşadası Gençlik Festivali"nin büyük bir coşkuyla devam ettiğini belirten Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, festivale katılımın 200 bini aştığını ifade etti. Tüm katılımcı sanatçılara, organizasyonu yapan Milyon Yapım"a ve desteklerinden dolayı Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu"na teşekkürlerini ileten Başkan Ömer Günel, 2020"de düzenlenecek Kuşadası Gençlik Festivali"nde hedeflerinin 300 bin genç olduğunu kaydetti.
(Zafer Hacısalihoğlu/İHA)
12 Punto 14 punto 16 punto 18 punto 
  ETİKETLER :   Kuşadası, Gençlik, Festivali, 4, günde, 200, bin, genci, ağırladı,

YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


AnasayfaAnasayfa Köşe YazarlarıKöşe Yazarları Bize UlaşınBize Ulaşın RssRss
Maxiva


Nettehaber'i Twitter'da kişi takip ediyor.