booked.net
 
 

 


Cumhurbaşkanı Erdoğan, Milli Takımı yalnız bırakmadı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Milli Takımı yalnız bırakmadı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye"nin Andorra ile yaptığı kritik mücadelede Ay-Yıldızlıları yalnız bırakmadı. Cumhurbaşkanı Erdoğan"a, TFF Başkanı Nihat Özdemir ile Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu eşlik etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye"nin Andorra ile yaptığı kritik mücadelede Ay-Yıldızlıları yalnız bırakmadı. Cumhurbaşkanı Erdoğan"a, TFF Başkanı Nihat Özdemir ile Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu eşlik etti.
A Milli Futbol Takımı"nın, 2020 UEFA Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri"nde H Grubu"ndaki 5. maçında Beşiktaş Park"ta Andorra"yı ağırladı kritik maçta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ay-Yıldızlıları yalnız bırakmadı. Cumhurbaşkanı Erdoğan mücadeleyi, Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Gençlik ve Spor Eski Bakanı Osman Aşkın Bak ve Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir ile birlikte protokolden takip etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan"a protokol tribününde Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın da eşlik etti.
(Güven Mert Ercan-Mehmet Şirin Topaloğlu/İHA)
12 Punto 14 punto 16 punto 18 punto ETİKETLER :   Cumhurbaşkanı, Erdoğan, Milli, Takımı, yalnız, bırakmadı

YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


AnasayfaAnasayfa Köşe YazarlarıKöşe Yazarları Bize UlaşınBize Ulaşın RssRss
Maxiva


Nettehaber'i Twitter'da kişi takip ediyor.