booked.net
 
 

 


 Volkan ve milli forma.. - 24/05/2016

Basri Derin
E-Posta
Fenerbahçe kalecisi Volkan, Soma maden faciasında hayatını kaybeden madencilerin borçlarını ,büyük kısmını kendisi ve kalanını da arkadaşlarından toplayarak ,demiş.. , Kamuoyu tarafından duyulmamasına da özen göstermiş, ama, madencilerin yakınlarından, haber sızmış..
Örnek olmanın da ötesinde, üst seviyede haysiyetli, erdemli, bir insan tavrı..
Bir milli maç öncesi, ısınırken, kızına ve eşine ağır küfürler edilince, gönül kırıklığı ile maça çıkamamış stadı terketmiş ve anlşıldığı kadarı ile,milli forma bakımından kara listeye alınmış..
Duygusal tepkisinin boyutları tartışılır olmakla beraber, gereken, zor yetişen değerlerin üzerini çizmek değil, onları kazanmak olmalıdır..
Milli takım kampında, yakın zaman önce, bazı futbolcular arasında silahla tehdit söz konusu olmuş ve kedi "kakasını örter "gibi kapatılmıştır..
Avrupa şampiyonası aday kadrosuna, "görev verilirse hazırım " demesine rağmen alınmamış, kamuya yansıdığı kadarıyla,özür beklenmiş, ve Volkan da özür dilememiştir..
birbirlerine silah çekecek kadar husumet duyanlara verilen forma, Volkan'dan esirgenmiş durumda..
Volkan, milli formadan dışlanırken, milli hassasiyet formasını,bileğinin hakkıyla ve sessizce giymiş gözüküyor..Basri Derin


YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!

Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 Bu köşenin diğer yazıları;
AnasayfaAnasayfa Köşe YazarlarıKöşe Yazarları Bize UlaşınBize Ulaşın RssRss
Maxiva


Nettehaber'i Twitter'da kişi takip ediyor.